KONST / Litografier / Grafiskt blad 17475393
nr 1747 5393
Lotta Backman
(f. 1948), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 148/260. Bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:02:11
Lotta Backman
Läs mer om Lotta Backman